Outsourcing&More (numer: 45 | marzec-kwiecień 2019)

numer 45

marzec-kwiecień 2019

W marcowym wydaniu Outsourcing&More przedstawiamy wypowiedzi przedstawicieli urzędów polskich miast, o tym, kto w Polsce odpowiada za pozyskiwanie nowych inwestycji i opiekę nad już istniejącymi. Wywiadem numeru jest rozmowa z członkami zarządu firmy Mikomax – organizacji, która od lat wspiera rozwój sektora BSS w Polsce, aktywnie wpływa na aranżacje centrów operacyjnych oraz wdraża rozwiązania biurowe, które optymalizują pracę firm na terenie całej Polski. Przybliżając obszar pracy w firmach BSS, postanowiliśmy tym razem zaprezentować na naszych stronach publikacje z GFT oraz AkzoNobel, a wśród publikacji nie zabraknie także wiedzy praktycznej, którą tym razem eksperci z Kancelarii Chudzik i Wspólnicy ukierunkowali na zmiany obowiązków pracodawcy w zakresie prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej.
Outsourcing Portal
bg

Numery

Outsourcing&More (numer: 45 | marzec-kwiecień 2019)

numer: 45

marzec-kwiecień 2019

W marcowym wydaniu Outsourcing&More przedstawiamy wypowiedzi przedstawicieli urzędów polskich miast, o tym, kto w Polsce odpowiada za pozyskiwanie nowych inwestycji i opiekę nad już istniejącymi. Wywiadem numeru jest rozmowa z członkami zarządu firmy Mikomax – organizacji, która od lat wspiera rozwój sektora BSS w Polsce, aktywnie wpływa na aranżacje centrów operacyjnych oraz wdraża rozwiązania biurowe, które optymalizują pracę firm na terenie całej Polski. Przybliżając obszar pracy w firmach BSS, postanowiliśmy tym razem zaprezentować na naszych stronach publikacje z GFT oraz AkzoNobel, a wśród publikacji nie zabraknie także wiedzy praktycznej, którą tym razem eksperci z Kancelarii Chudzik i Wspólnicy ukierunkowali na zmiany obowiązków pracodawcy w zakresie prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej.
Outsourcing&More (numer: 44 | styczeń-luty 2019)

numer: 44

styczeń-luty 2019

W bieżącym wydaniu Outsourcing&More Hanna Zdanowska, Prezydent Łodzi opowiada o przyszłości swojego miasta i projekcie Duopolis. Robert Busz opowiada o nowej inwestycji Equinix w Warszawie. Piszemy także o „potworach” z pokolenia Y, technologiach stosowanych w cyfrowej fabryce, aranżacji biur, a także o zmianach prawnych zapowiadanym na rok 2019 oraz procesie rekrutacji specjalistów w branży szkoleniowej. Blisko 100 stron artykułów, wywiadów i komentarzy ze świata nowoczesnych usług dla biznesu.
Outsourcing&More (numer: 43 | listopad-grudzień)

numer: 43

listopad-grudzień

Końcówka roku 2018 zapowiada się bardzo dynamicznie. Dużo konferencji, spotkań biznesowych, a do tego domykanie noworocznych budżetów. W chwili wytchnienia zapraszamy do lektury ostatniego w roku 2018 wydania Magazynu Outsourcing&More, gdzie prezentujemy przegląd ostatnich ważnych konferencji, informacji z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również kilka bardzo ciekawych wywiadów, w tym z Szefem Strategii HFS Research – Saurabh Gupta, Dyrektorem BPO Frista – Szymonem Stadnikiem oraz Michałem Bielawskim, Wiceprezesem Zarządu Adaptive SAG i Rafałem Nadolnym, Dyrektorem Sprzedaży TMF Group.
Outsourcing&More (numer: 42 | wrzesień-październik)

numer: 42

wrzesień-październik

Wrześniowe wydanie Outsourcing&More to szeroki przegląd tematyki biznesowej. Postawiliśmy tym razem na tematykę Employer Brandingu oraz inne wątki HRowe, w tym ochronę danych osobowych, możliwość wpływania przez pracodawcę na działalność pracowników w mediach społecznościowych, przejście od kadr do HRBP oraz kilka porad jak zbudować HR Deam Team. W sekcji SSC Lions przedstawiamy rozmowę z Michałem Kościankiem z Centrum Usług Wspólnych Carlsberg, a w części miejskiej postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej dzielnicom biznesowym w polskich miastach.
Outsourcing&More (numer: 41 | lipiec-sierpień)

numer: 41

lipiec-sierpień

Numer lipiec-sierpień postanowiliśmy poświęcić tematyce przestrzeni miejskiej, otoczenia biurowego oraz komfortu w miejscu pracy. Ale nie tylko. Tym razem wywiad numeru przeprowadziliśmy z Agnieszką Kalinowską-Sołtys z APA Wojciechowski, zaś rozmowę z cyklu SSC Lions z Maciejem Kulbatem - członkiem zarządu AVON GBS. Zapraszamy do lektury.
Outsourcing&More (numer: 40 | maj-czerwiec)

numer: 40

maj-czerwiec

W majowym wydaniu Outsourcing&More Polska postanowiliśmy skupić się w większej mierze na wskaźnikach, miernikach oraz doskonałości procesowej. Zapraszamy do lektury magazynu, w którym prezentujemy wywiad z Rafałem Olejniczakiem z GBC 3M, relacje z ITO&BPO Germany Forum w Berlinie, rozmowę SSC Lions z Andżeliką Zarudzką – szefową SSC Elopak w Polsce, publikację poświęconą praktycznym aspektom RODO w contact center oraz wiele innych ciekawych artykułów i wywiadów.
Outsourcing&More (numer: 39 | marzec-kwiecień 2018)

numer: 39

marzec-kwiecień 2018

Marcowe wydanie Outsourcing&More Polska to m.in. wywiad z Moniką Smulewicz – wybitną menadżerką sektora nowoczesnych usług dla biznesu, wyróżnioną podczas Gali Outsourcing Stars, tytułem Menedżera Roku. Zapraszamy także na kolejną edycję publikacji z serii SSC Lions i rozmowę z szefem Globalnego Centrum Usług Wspólnych Elekta – Marcinem Janiszewskim. W numerze zawarliśmy relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, wywiady, felietony oraz porady prawne, z zakresu HR oraz nieruchomości.
Outsourcing&More (numer: 38 | styczeń-luty 2018)

numer: 38

styczeń-luty 2018

Pierwsze wydanie Outsourcing&More Polska w Nowym 2018 Roku, to okazja do kilku podsumowań, inspirujących wywiadów i publikacji poświęconych nowoczesnym usługom dla biznesu. Wywiadem numeru jest rozmowa z Wiktorem Doktór – Prezesem Pro Progressio – Fundacji, która od pięciu lat zmienia i rozwija branżę BSS w Polsce. Bieżące wydanie magazynu obfituje w wywiady, naszymi rozmówcami są także Roger Andersson z Vastint, Maciej Piwowarczyk z Discovery oraz Krystian Bestry z Adaptive SAG. Tematyka miejsca, która nam w tym numerze towarzyszy, jest poświęcona przyszłości – rozwój, wizja, zmiany – tymi tematami podzieliły się z nami miasta, które rozwijają u siebie sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Zapraszamy także na kolejny felieton Moniki Reszko, tym razem poświęcony wielkiemu małemu światu managementu.
Outsourcing&More (numer: 37 | listopad-grudzień 2017)

numer: 37

listopad-grudzień 2017

Bieżące wydanie Outsourcing&More Polska, to spojrzenie na obszar R&D w polskich miastach. Wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem Szczurkiem, Prezydentem Miasta Gdyni, na temat biznesowego potencjału i atrakcyjności inwestycyjnej miasta, które w styczniu 2018 będzie Miastem – Gospodarzem konferencji The BSS Forum oraz Gali Outsourcing Stars, organizowanych przez Pro Progressio. Zapraszamy do ciekawej publikacji Savills, która opisuje Polską Dolinę Krzemową tworzoną w biurach co-workingowych. Co-working na świecie przeżywa rozkwit i nie omija to zjawisko także Polski. Publikacja Savills jest jedną z pierwszych, która w taki sposób opisuje obszar co-workingu. W części HR zamieściliśmy wywiad z Andżeliką Majewską, Wiceprezes Zarządu LeasingTeam Sp. z o.o. na temat precedensowego outsourcingu w TVP. Obszar HR dopełniają także publikacje Moniki Reszko oraz Randstad. Reszko tym razem pisze o trzech mitach menedżera, a eksperci Randstad mówią o wielkim nieodkrytym potencjale rekrutacji w BSS.
Outsourcing&More (numer: 36 | wrzesień-październik 2017)

numer: 36

wrzesień-październik 2017

Wraz z początkiem września przyszła pora na piąte już w tym roku wydanie Outsourcing&More. Tym razem postanowiliśmy skupić się na tematyce Smart City i odkrywamy inteligencję zaszytą w polskich miastach. Wprowadzenie do sekcji Smart City zrobił Paweł Kacperek z Connected Life Poland. W części poświęconej Centrom Usług Wspólnych, Mariusz Szałaj - Prezes 4Synchronicity odpowiada na pytanie Czy Polska jest nadal atrakcyjna dla inwestycji typu Shared Services. Wielkimi krokami zbliża się RODO 2018, przedstawiamy więc informacje z kim go realizować, a w części Kariera i Rozwój piszemy o nowoczesnych narzędziach rekrutacyjnych, które są odpowiedzią na rynek kandydata. Całość uzupełniamy kalendarium wydarzeń, ogłoszeniami o pracę oraz kolejnymi rekomendacjami ciekawych książek.
Outsourcing&More (numer: 35 | lipiec-sierpień 2017)

numer: 35

lipiec-sierpień 2017

W lipcowym wydaniu Outsourcing&More mamy przyjemność zaprezentować wywiad z Tomaszem Pisulą – Prezesem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. W rozmowie z Wiktorem Doktór, Prezes PAIH mówi o obsłudze inwestycji zagranicznych oraz promocji polskich usług i produktów. Wśród wielu ciekawych publikacji piszemy także m.in. o Centrach Usług Wspólnych jako wartościowych miejscach pracy oraz o realiach powrotu matek na rynek pracy po urlopach macierzyńskich. Zamieszczamy także relacje z kilku ważnych i interesujących branżowych wydarzeń.
Outsourcing&More (numer: 34 | maj-czerwiec 2017)

numer: 34

maj-czerwiec 2017

Andrew Hallam mówi o branży BPO/SSC, Dubaj ziemią obiecaną dla firm IT, podsumowanie MIPIM, Outsourcing Breakfast Lublina oraz ITO&BPO Germany Forum, to tylko wybrane publikacje z majowego wydania Outsourcing&More. W numerze zamieszczamy także innowacyjny system zarządzania przestrzenią pracy według Kinnarps, doradzamy w sprawie umów sponsoringowych, a publikacji Unicall piszemy o botach, które śnią o elektronicznych klientach. Te i wiele innych publikacji znajdziecie Państwo na stronach Outsourcing&More, którego premiera miała miejsce na dorocznej konferencji ASPIRE w Krakowie.
Outsourcing&More (numer: 33 | marzec-kwiecień 2017)

numer: 33

marzec-kwiecień 2017

Outsourcing&More przechodzi kolejne zmiany i po raz pierwszy ukazuje się z dwoma różnymi okładkami i co więcej ze zróżnicowaną treścią. W wersji polskiej główny wywiad prezentujemy z Agni Zygner – Dyrektor Zarządzającą CAPITA Polska i rozmawiamy o wyzwaniach i zagrożeniach jakie stoją przed branżą BPO/SSC. W wersji anglojęzycznej Till Hahndorf z BW Business Bridge radzi jak współpracować z rynkiem niemieckim. Na naszych stronach zamieszczamy szereg publikacji z Polski i Europy poświęconych tematyce kadrowej, sourcingowej, rynków biurowych oraz atrakcyjności inwestycyjnej miast i krajów. Dzięki firmie Grafton prezentujemy najnowsze informacje z obszaru wynagrodzeń w sektorze BSS, a wspólnie z miastami pochylamy się nad równowagą między pracą a czasem prywatnym przyglądając się bliżej obszarowi work life balance. Życzymy miłej lektury.
Outsourcing&More (numer: 32 | styczeń-luty 2017)

numer: 32

styczeń-luty 2017

Przedstawiamy Outsourcing&More w całkowicie nowej odsłonie. Wywiady, relacje z wydarzeń, publikacje, ogłoszenia rekrutacyjne zaprezentowane w odświeżonej formie. Zapraszamy do lektury. Do wywiadu numeru zaprosiliśmy Adama Krzanowskiego - założyciela Grupy Nowy Styl. Prezentujemy także informacje z zakresu ochrony danych osobowych i dzielimy się wskazówkami na jakich warunkach zatrudnić kadrę IT.
Outsourcing&More (numer: 31 | listopad-grudzień 2016)

numer: 31

listopad-grudzień 2016

W listopadzie 2016 mija pięć lat od kiedy jesteśmy z Wami. Ten okres to setki publikacji, wywiadów i raportów związanych z rynkiem outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu. W jubileuszowym wydaniu podsumowujemy te pięć lat, a także dostarczamy Wam m.in. opis polskiego rynku BPO oczami Deloitte, wywiad z Kerry Hallard, prezes Global Sourcing Association UK oraz informację o konsolidacji na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych i kadrowo płacowych. W ostatnim wydaniu Best2Invest w roku 2016 postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się podatkom w Polsce oraz lokalnym rynkom BSS. W części HR eksperci Randstad piszą o rosnącej chęci Polaków do zmiany miejsca pracy, a w sekcji dotyczącej rynku nieruchomości biurowych Savills opisuje lubelski rynek powierzchni biurowych, zaś CBRE odpowiada na pytanie czy Agencję Real Estate powinno wybierać się na stałe czy być może na zlecenie.
Outsourcing&More (numer: 30 | wrzesień-październik 2016)

numer: 30

wrzesień-październik 2016

Wywiadem numeru, we wrześniowym wydaniu Outsourcing&More jest rozmowa z Panią Jadwigą Emilewicz – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju. Rozmawiamy o nowoczesnych biznesie w Polsce, branży BSS, start-upach i przyszłych kierunkach rozwoju PAIiIZ. Wśród innych publikacji piszemy także o rynku usług call contact center, zarządzaniu procesami szkoleniowymi i outsourcingu usług księgowych. Dodatkiem do wrześniowego wydania Outsourcing&More jest opracowanie poświęcone nowoczesnym biurom dla branży BPO/SSC w polskich miastach.
Outsourcing&More (numer: 29 | lipiec-sierpień 2016)

numer: 29

lipiec-sierpień 2016

W lipcowym wydaniu Outsourcing&More zapraszamy do lektury wywiadu numeru z Regionalnym Dyrektorem RICS – Maartenem Vermeulenem, z którym rozmawiamy o raporcie Futures oraz o Koalicji IESC. Na naszych stronach wśród publikacji znajdą Państwo m.in. prognozy Unicall dla polskiego rynku call center, informacje o kadrach wspierających sektor SSC/BPO, porady dotyczące odpowiedzialności za zobowiązania spółek osobowych i wiele innych. Zapraszamy.
Outsourcing&More (numer: 28 | maj-czerwiec 2016)

numer: 28

maj-czerwiec 2016

Sprzedaż, to motor napędowy każdego przedsiębiorstwa i to temu tematowi przyjrzeliśmy się w majowym wydaniu Outsourcing&More. Opisaliśmy także drogę do zwiększenia liczby kobiet na stanowiskach kierowniczych, bezpieczeństwo danych, a także model zarządzania doświadczeniami klienta. Przedstawiamy relację z konferencji ITO&BPO Germany Forum w Berlinie i po raz kolejny zapraszamy na BVB Cup w Sopocie.
Outsourcing&More (numer: 27 | marzec-kwiecień 2016)

numer: 27

marzec-kwiecień 2016

Outsourcing jest obecny w wielu dziedzinach biznesu. Jedną z najpopularniejszych jest branża IT. To temu tematowi poświęciliśmy najwięcej miejsca w bieżącym wydaniu Outsourcing&More. W sekcji wywiadów zapraszamy na dwa: z Oliverem Berksem, z którym rozmawialiśmy o celach biznesowych HPE BPS Poland oraz z Loredaną Niculae z NNC Services, która opisała rynek IT w Rumunii.
Outsourcing&More (numer: 26 | styczeń-luty 2016)

numer: 26

styczeń-luty 2016

Rok 2016 rozpoczęty, to dobry okres aby pochylić się nad trendami. W bieżącym numerze opisujemy m.in. wyzwania finansowo-księgowe w obsłudze branży hurtowej, a także umowy terminowe po nowelizacji kodeksu pracy. W publikacjach dotyczących rynku pracy odpowiadamy na pytanie – więcej zadań, czy więcej pieniędzy?
Outsourcing&More (numer: 25 | listopad-grudzień 2015)

numer: 25

listopad-grudzień 2015

Outsourcing i usługi dla biznesu są obecne na całym świecie i stale się rozwijają. W bieżącym wydaniu Outsourcing&More opisujemy jak wygląda sektor IT na Ukrainie, skupiamy się także na zarządzaniu procesami oraz dążeniu do doskonałości w środowisku outsourcingowym. W Best2Invest zamieściliśmy informacje o kapitale zagranicznym w polskich miastach oraz dwa raporty, w których przedstawiamy prognozę dla warszawskiego rynku nieruchomości oraz informujemy o rosnącym niedoborze talentów.
Outsourcing&More (numer: 24 | wrzesień-październik 2015)

numer: 24

wrzesień-październik 2015

Wrześniowe wydanie Outsourcing&More zawiera przegląd najnowszych i najważniejszych publikacji dotyczących usług dla biznesu. Wywiad numeru to rozmowa ze Scottem Newmanem ze State Street. W dodatku Best2Invest główny nacisk położyliśmy tym razem na kwestie szkolnictwa i nauczania języków obcych w Polsce.
Outsourcing&More (numer: 23 | lipiec-sierpień 2015)

numer: 23

lipiec-sierpień 2015

Lipcowe wydanie Outsourcing&More przynosi wiele zmian w formacie magazynu, a to dzięki Waszym uwagom i sugestiom. Po raz pierwszy prezentujemy informacje z miast zebrane w jednym uporządkowanym dodatku – Best2Invest. Zapraszamy na wywiad z Prezesem LeasePlan – Sławomirem Wontruckim. Doradzamy również jak znaleźć idealne biuro i dokładamy garść informacji ze świata Call Contact Center.
Outsourcing&More (numer: 22 | maj-czerwiec 2015)

numer: 22

maj-czerwiec 2015

W majowym wydaniu Outsourcing&More zapraszamy na wywiad z Debi Hamill, Prezes IAOP. Najnowsze publikacje branżowe prezentują DTZ i Page Personnel. Prezes Zarządu ASM GROUP tłumaczy czym jest outsourcing sił sprzedaży, ekspert City Bell doradza o roli komunikacji w biznesie, a PAIiIZ prezentuje najnowszy raport o 10-leciu sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Przedstawiamy nową sekcję poświęconą budynkom biurowym i zamieszczamy kolejny felieton z cyklu „Sex, Guns & Real Estate.
Outsourcing&More (numer: 21 | marzec-kwiecień 2015)

numer: 21

marzec-kwiecień 2015

W bieżącym wydaniu Outsourcing&More zapraszamy do lektury wywiadu z Colinem Waddellem, Dyrektorem Zarządzającym CBRE w Polsce. Wśród publikacji znajdziecie Państwo relację z IAOP 2015 Outsourcing World Summit, które miało miejsce w Phoenix w USA. W części raportów swoimi najnowszymi danymi dzielą się Randstad w odniesieniu do rynku pracy oraz Cushman&Wakefield opisując warszawski rynek nieruchomości biurowych. Od bieżącego wydania rozpoczęliśmy cykl kilku nowych felietonów, poświęconych tematyce rozwoju przedsiębiorczości, konsultingu oraz wizerunku menedżera.
Outsourcing&More (numer: 20 | styczeń-luty 2015)

numer: 20

styczeń-luty 2015

Bieżące wydanie to prezentacja 99 osobowości polskiego outsourcingu. Zamieszczamy także listę laureatów konkursu Outsourcing Stars 2014. CBRE zapowiada dobry rok na rynku nieruchomości, a Tomasz Hanczarek (Work Service) pisze o polskim rynku pracy.
Outsourcing&More (numer: 19 | listopad-grudzień 2014)

numer: 19

listopad-grudzień 2014

W bieżącym wydaniu Outsourcing&More w roku 2014 skupiliśmy się na rynku niemieckim i zamieściliśmy dwa wywiady z wybitnymi ekspertami branży outsourcingu w Niemczech. Raport HR przedstawia Kelly Services, a najnowsze informacje z rynku nieruchomości opisują eksperci z JLL. Sektor outsourcingu zyskał globalny certyfikat dedykowany pracownikom, o czym informujemy w publikacji CIMA. A na koniec Art PM wyjaśnia co oznacza skrót HPT.
Outsourcing&More (numer: 18 | wrzesień-październik 2014)

numer: 18

wrzesień-październik 2014

Wrześniowe wydanie Outsourcing&More to między innymi wywiad z Davidem Cohenem z LinkedIn, publikacja Kamili Wykroty z DTZ o tym jak outsourcing napędza rozwój regionalnego rynku biur, o Assessment Center słów kilka dzięki uprzejmości Piotra Chojnackiego z HAYS Poland, a także mecenas Mateusz Chudzik doradza jak rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce. Tym razem opisujemy także kolejne stanowiska z branży outsourcingowej: Ekspert ds. Compliance oraz Subject Matter Expert. Zapraszamy do lektury!
Outsourcing&More (numer: 17 | lipiec-sierpień 2014)

numer: 17

lipiec-sierpień 2014

W lipcowo-sierpniowym wydaniu Outsourcing&More zapraszamy na wywiad z kluczowymi osobami branży outsourcingowej – Sławomirem Majmanem, Prezesem PAIiIZ oraz Gautam’em Thakkar’em – Prezesem Infosys BPO. Poza wywiadami kolejny zakres informacji z polskich miast, raporty branżowe i opisy stanowisk. Zapraszamy.
Outsourcing&More (numer: 16 | maj-czerwiec 2014)

numer: 16

maj-czerwiec 2014

Maj to w Polsce okres wielu wydarzeń sektora outsourcingu. Będziemy obecni na tych najważniejszych z naszym najnowszym wydaniem, w którym zamieściliśmy wywiad z polskim Guru BPO – Romkiem Lubaczewskim. Dodatkowo piszemy o Radomiu jako outsourcingowym zapleczu dla Warszawy, IX Polish Outsourcing Forum w Berlinie, zamieszczamy porady prawne, opis gambitu renegocjacji według CBRE i wiele innych artykułów – Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego wydania Outsourcing&More!
Outsourcing&More (numer: 15 | marzec-kwiecień 2014)

numer: 15

marzec-kwiecień 2014

Wraz z marcowym wydaniem Outsourcing&More rozpoczynamy prezentację kolejnego polskiego miasta, w którym branża outsourcingowa stanowi istotną gałąź gospodarki – Miasto Bydgoszcz. W bieżącym wydaniu publikujemy także wywiad z Michałem Gierczakiem – Prezesem Connectis, prezentujemy raporty CBRE oraz Randstad, opisy stanowisk w branży outsourcingowej oraz kolejną odsłonę najlepszych budynków biurowych w Polsce.
Outsourcing&More (numer: 14 | styczeń-luty 2014)

numer: 14

styczeń-luty 2014

Styczeń to dobry okres na roczne podsumowania, które ujęliśmy w najnowszym wydaniu Outsourcing&More. Z nowym rokiem przechodzimy też zmiany w treści naszego magazynu i tym samym wprowadzamy poza poradami prawnymi, informacje o ergonomii pracy, stanowiskach pracy oferowanych przez branżę outsourcingową i wiele innych ciekawych tematów. Zapraszamy do lektury.
Outsourcing&More (numer: 13 | listopad-grudzień 2013)

numer: 13

listopad-grudzień 2013

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Outsourcing&More. W listopadowo-grudniowym numerze dotarliśmy na Śląsk i do Katowic, czym zamykamy naszą dwuletnią podróż po kraju. Branżą, na której mocniej się skupiliśmy jest tym razem LPO – Outsourcing Usług Prawniczych. Dziękujemy kancelariom Wardyński i Wspólnicy oraz Chudzik i Wspólnicy za podzielenie się wiedzą. Okres jesienny jest bogaty w wiele wydarzeń branżowych i im też poświęciliśmy miejsce na naszych stronach. Przy lekturze zapraszamy już teraz na Nowy Rok – przyniesie on wiele zmian!
Outsourcing&More (numer: 12 | wrzesień-październik 2013)

numer: 12

wrzesień-październik 2013

Wydanie wrześniowo-październikowe dedykujemy tematyce Outsourcingu IT. Wśród wielu tematów na stronach magazynu zamieściliśmy publikacje o IT Contractingu, Big Data, wywiad z Aiton Caldwell, opis Klastra IT i wiele innych. Do grona opisywanych regionów dołączyliśmy województwo Opolskie. Opole położone pomiędzy Katowicami a Wrocławiem, stało się miastem z perspektywami do rozwoju sektora Outsourcingu w Polsce. Zapraszamy na wywiad z Wice Prezydentem Opola – Arkadiuszem Wiśniewskim oraz do lektury wielu tekstów o tym rozwojowym mieście.
Outsourcing&More (numer: 11 | lipiec-sierpień 2013)

numer: 11

lipiec-sierpień 2013

Kolejnym miejscem w outsourcingowej podróży po Polsce jest województwo kujawsko-pomorskie. Miasto Bydgoszcz to siedziba takich firm jak Atos, Centrum Operacyjne Banku Pocztowego, Alcatel-Lucent. To region w którym co roku uczelnie wyższe kończy 22.000 absolwentów i regularnie zasila między innymi branżę ICT. W naszym poradniku outsourcingowym tym razem skupiamy się na usługach archiwizacji. Piotr Rutkowski po raz kolejny doradza w wyborze żony, a Outsourcing-Verband odkrywa karty dotyczące exportu usług na rynek niemiecki.
Outsourcing&More (numer: 10 | maj-czerwiec 2013)

numer: 10

maj-czerwiec 2013

Outsourcing Sił Sprzedaży, Merchandising, Tajemniczy Klient - czyli metody zewnętrznego wsparcia procesów sprzedażowych. Kielce, województwo świętokrzyskie i Polska Wschodnia. Relacje z konferencji branżowych, eksport usług IT do Niemiec. Te i wiele innych ciekawych informacji ze świata outsourcingu znajdziecie w majowo - czerwcowym wydaniu Outsourcing&More.
Outsourcing&More (numer: 9 | marzec-kwiecień 2013)

numer: 9

marzec-kwiecień 2013

2.978,25 PLN – przeciętne wynagrodzenie brutto, 34.532m2 powierzchni biurowej, 14.551 absolwentów szkół wyższych rocznie, 1.076,29ha powierzchni Specjalnych Stref Ekonomicznych – te i wiele innych informacji na temat województwa warmińsko-mazurskiego znajdziecie Państwo w marcowym wydaniu Outsourcing&More. Dodatkowo, tematem numeru jest branża TSL – Transport, Spedycja i Logistyka – materiał przygotowany dzięki współpracy z Polską Izbą Spedycji i Logistyki.
Outsourcing&More (numer: 8 | styczeń-luty 2013)

numer: 8

styczeń-luty 2013

15 outsourcingowych podsumowań roku, 15 opinii i przewidywań w odniesieniu do branży na rok 2013! Wszystko co najważniejsze o atrakcyjności inwestycyjnej Lublina oraz opis rynku Real Estate, a w tym zielone budynki, wpływ ceny i lokalizacji na proces decyzyjny inwestorów, wycena nieruchomości biurowych. Te i wiele innych publikacji, raportów, wywiadów znajdziecie Państwo w styczniowym wydaniu Outsourcing&More.
Outsourcing&More (numer: 7 | listopad-grudzień 2012)

numer: 7

listopad-grudzień 2012

11 rzeczy, które musisz wiedzieć o Outsourcingu HR! Właśnie pojawił się najnowszy numer Outsourcing&More. Bieżące wydanie zostało przygotowane przy współpracy i pod patronatem merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Partnerami wydania są również GoldenLine oraz PwC. Listopadowy Outsourcing&More porusza wiele tematów z branży HR. Opisywanym regionem jest Wrocław.
Outsourcing&More (numer: 6 | wrzesień-październik 2012)

numer: 6

wrzesień-październik 2012

Tym razem piszemy o Call i Contact Centre oraz o Wielkopolsce, Poznaniu, Pile, Radomiu, Fundacji Wybieram Kielce, Coworkingu ...., wywiady z Wojciechem Skrudlikiem - Dyrektorem Zarządzającym MAN Accounting Centre, Jerzym Stępniem - Vice Prezydentem Poznania, Tomkiem Podolakiem - Szefem Linkleaders ... będzie też o negocjacjach międzykulturowych i mediach społecznościowych w obsłudze klienta
Outsourcing&More (numer: 5 | lipiec-sierpień 2012)

numer: 5

lipiec-sierpień 2012

Witamy w Łodzi, najszybciej rozwijającej się lokalizacji outsourcingowej w ubiegłym roku. W bieżącym numerze przedstawiamy Łódź, wojewódzwtwo łódzkie, wywiad z Panią Prezydent Hanną Zdanowską, profile firm outsourcingowych, opis Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz wiele innych ciekawych inicjatyw jakie są podejmowane w Łodzi. Tematem numeru jest Car Fleet Management, czyli outsourcing w zarządzaniu flotami samochodowymi, uzupełnieniem tematyki CFM jest wywiad z Bartłomiejem Dębskim, który przedstawia usługi monitoringu samochodów z wykorzystaniem GPS.
Outsourcing&More (numer: 4 | maj-czerwiec 2012)

numer: 4

maj-czerwiec 2012

Majowy numer Outsourcing&More został przygotowany we współpracy z ASPIRE, PwC oraz Business In Malopolska i miał swoją premierę na dorocznej konferencji Acting Local Winning Global 2012 "How Big Can We Grow" jaka odbyła się w dniach 24-25 maja 2012 w Hotelu Sheraton w Krakowie. To właśnie Kraków i województwo małopolskie w bieżącym numerze są prezentowane jako lokalizacje outsourcingowe, a głównym merytorycznym tematem są usługi finansowo księgowe (F&A). Zapraszamy.
Outsourcing&More (numer: 3 | marzec-kwiecień 2012)

numer: 3

marzec-kwiecień 2012

Bieżący numer poświęcamy województwu mazowieckiemu. To centralne województwo w Polsce, gdzie zlokalizowane są również główne instytucje zajmujące się pozyskiwaniem zagranicznych inwestorów. W numerze prezentujemy profil Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz wywiad z Prezesem PAIiIZ – Sławomirem Majmanem. Wśród publikacji przedstawiamy również opis branży KPO – Knowledge Process Outsourcing, zajmującej się outsourcingiem procesów opartych o zaawansowaną wiedzę – Zapraszamy.
Outsourcing&More (numer: 2 | styczeń-luty 2012)

numer: 2

styczeń-luty 2012

W drugim numerze Outsourcing&More omówiona została tematyka BPO, przedstawiająca zarówno opis branży, raporty jak również stanowiska ekspertów. Styczniowy numer magazynu przedstawia także kluczowe dla inwestorów informacje oraz raporty dotyczące woj. pomorskiego.
Outsourcing&More (numer: 1 | listopad-grudzień 2011)

numer: 1

listopad-grudzień 2011

Pierwszy numer Outsourcing&More zawiera szczegółowe omówienie województwa zachodniopomorskiego oraz prezentacji miasta Szczecin pod względem inwestycji outsourcingowych (rynek nieruchomości, zasoby ludzkie etc.). Przybliżona zostanie także tematyka Shared Services Center, opisująca charakterystykę branży. Ponadto zaprezentowane będą walory Słupskiej Strefy Ekonomicznej.
bg
PLIKI COOKIES: Stosujemy pliki cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies oraz na stronie poświęconej naszej komunikacji z odbiorcami. Zamknij

POLITYKA COOKIES

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu Outsourcing Portal i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu - Fundacja Pro Progressio

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

  • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.

W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

  • „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  • „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  • „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  • „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.

Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.

Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

Zamknij